biography

17. listopadu 2015 v 21:24 | daily-malesejow.blog.cz
Elizabeth Malese Jow se narodila 18.února 1991 v Tulse v Oklahomě. Je americkou herečkou a zpěvačkou-skladatelkou. Jako herečku ji nejvíce proslavila role Geeny Fabiano v sitkomu televize Nickelodeon Neslavná (Unfabulous), ztvárnění Lucy Stone v muzikálovém seriálu Big Time Rush znovu od Nickelodeonu a nakonec postava Anny, puberťácké upírky, ve fantasy dramatu seriálu stanice CW Upíří deníky (The Vampire Diaries). Taky si zahrála Julii Yeungovou ve romantickém sci-fi seriálu Star-Crossed, který měl ale bohužel jen jednu krátkou sérii.
S matkou a sourozenci se v devíti letech přestěhovala do Kalifornie. Jako dítě často zpívala národní hymnu na místních baseballových hrách.
Když jí bylo šest let, objevila se Malese v seriálu Barney a Dellaventura, ale její herecká kariéra odstartovala, když získala významnou roli v sitkomu Neslavná, kde i zahrála nejlepší kamarádku Addie Singer (Emma Roberts), Geenu Fabiano. Seriál měl tři série a běžel od roku 2004 do 2007. Malese za svou roli získala několik nominací na Young Artist Awards.
Když seriál Neslavná v roce 2007 skončil, získala vedlejší roli Quinn ve filmu Bratz a také si zahrála epizodní role v seriálech Kouzelníci z Waverly (Wizards of Waverly Place), Mladí a neklidní (The Young and the Restless), iCarly, The Secret Life of American Teenager, Hannah Montana a filmu Příšerky z podkroví (Aliens in the Attic).
V roce 2010 se Malese objevila v první sérii fantasy drama seriálu Upíří deníky (The Vampire Diaries), vysílaném televizí The CW. Hrála upírku Annu. V seriálu se znovu objevila i v třetí sérii, ale jen krátce. Ten stejný rok si zahrála taky ve filmech You're So Cupid! jako Megan a The Social Network jako Alice Cantwell. Dál hostovala v epizodě seriálu Dokonalý podraz (Leverage) a získala hlavní roli Cadence Nash v sitkomu Rota (The Troop).
V roce 2011 Malese dostala vracející se postavu ctižádostivé rockové muzikantky Lucy Stone v muzikálovém seriálu Big Time Rush. Objevila se i v komediálním seriálu Zoufalé manželky (Desperate Housewives) jako Violet.
O rok později získala hlavní postavu Morgan v seriálu Shelter na stanici The CW, bohužel byl ale odvysílán pouze pilot.
V lednu 2013 potvrdila svou roli ve filmu Plastic. V tom stejném měsíci bylo také oznámeno, že se bude Malese objevovat jako Lucy Stone i v poslední čtvrté sérii Big Time Rush.
Následující měsíc bylo odhaleno, že bude novým hostem v doprovodné show Upířích deníků (The Vampire Diaries), TVD Rehash (= shrnutí jednotlivých dílů, zajímavé momenty apod.) a nahradí tak předchozího hosta, tkerým byla Arielle Kebbel. Později v tomto měsíci jsme se také dozvěděli, že by si mohla zahrát jednu z hlavních rolí, Julii Yeung, v romantickém sci-fi seriálu Oxygen. V květnu 2013 bylo vysílání seriálu Oxygen potvrzeno a pořad byl přejmenován na Star-Crossed. Seriál běžel bohužel jen po jednu sérii a to od 17.2. do 12.5.
27.října 2014 bylo oznámeno, že bude hrát roli Lindy Park v seriálu The Flash.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama