Interview for Taylor Magazine

22. listopadu 2015 v 16:50 | daily-malesejow.blog.cz |  interviews
Přidávám slibovaný překlad rozhovoru pro Taylor Magazine. Malese v něm hovoří zejména o budoucích projektech, ale i o svých zájmech mimo herectví a dalších věcech. Překlad je volný, tak snad bude i srozumitelný. Prosím kopírujte pouze s viditelným zdrojem!

Taylor Magazine: Řekni nám jak ses dostala k herectví! Byla to vždycky tvoje vášeň?
Malese Jow: Ano, rozhodně to byla vždycky moje vášeň! Od dětství jsem věděla, že miluju hraní a bavení lidí. Naštěstí mám velmi podporující rodinu, která mi dovolila začít pěstovat můj dětský sen.


Taylor Magazine: Řekla bys, že tvoje aktuální role Lindy v seriálu The Flash je dospělejší než některé tvé předchozí role? Co bychom od ní měli očekávat?
Malese Jow: Linda je rozhodně vyzrálejší. Je osvěžující konečně hrát někoho v mém věku - a navíc tak sebevědomou a především zábavnou postavu! Moc jsem si ji obíbila a je radost ji ztvárňovat. V této sérii je Linda rozhodně vstrčena přímo do středu světa metalidí, o kterém před tím ani nevěděla, že existuje. Získává rozhodující roli v pomáhání týmu Flash, takže vidíme, jak se dostává do pozice, kdy dokáže pomoci, a taky vystupuje trochu mimo její zónu pohodlí.

Taylor Magazine: Stejně jako Linda vystupuje z její zóny pohodlí, setkala ses už s nějakými obtížemi, když ses dostávala tam kde teď jsi?
Malese Jow: Určitě, samozřejmě, že jsem se setkala s nějakými potížemi. Každá kariéra má své překážky - obzvláště když začínáte na dně. Ale zjevně to nebylo nic příliš devastujícího a mám velké štěstí, že mám zatím neustále postupující kariéru. Moje konečná meta je dlouhověkost.

Taylor Magazine: Co tvé nejlepší okamžiky?
Malese Jow: Moje nejlepší momenty přicházejí, když cítím, že rozšiřuji své schopnosti jako herečka. Že se učím nové věci a postrkuji se dopředu. Tak jsem se vlastně cítila, když jsme dělali všechny ty kaskadérské kousky na posledních pár epizodách seriálu The Flash. Byl to takový ruch!

Taylor Magazine: Pro britské diváky, kteří se dostávají do tohoto seriálu, řekni nám proč bychom měli zůstat na příjmu.
Malese Jow: Tenhle seriál vám dá všechno, co byste mohli chtít! Akci, napětí, komedii, romantiku...

Taylor Magazine: Pracuješ taky na Filth Sexy Teen$, můžeš nám něco říct o tomto projektu?
Malese Jow: Tento webový seriál pro mě byla velká zábava! Poprvé jsem si vyzkoušela nějakou komedii, což je trochu mimo mou zónu pohodlí. Většinu své kariéry jsem zatím dělala dramata pro teenagery, takže bylo vtipné si do nich trochu rýpnout. Je dobré se umět občas zasmát sám sobě!

Taylor Magazine: Jakými seriály jsi právě teď posedlá?
Malese Jow: Už od prvního dne jsem fanouškem Nashville. Seriály z Netflixu jsou taky moje oblíbené.

Taylor Magazine: Ráda se oblékáš, takže kdybys na jeden den mohla být kdokoli, kdo by to byl?
Malese Jow: Vlastně jsem na Halloween šla za Dolly Parton. Má tak ikonický vzhled, že byla zábava si ho vyzkoušet. A k tomu je legendou country!

Taylor Magazine: Měla jsi už někdy nějaký trapný zážitek při natáčení?
Malese Jow: Neustále! Ráda se na natáčení připravuju, takže pokaždé, když něco pokazím je to pro mě trochu trapné. Vlastně v The Flash byla jedna scéna, kde mám normálně mluvit, zatímco vycházím ze dvěří a oblékám si bundu. No, ta bunda se pořád zachytávala a já si ji nemohla obléct! Bylo to k popukání. Jak si může někdo nezvládnout obléct bundu?! Nechte to na mně...

Taylor Magazine: Vážně milujeme tvůj styl. Kde pro něj hledáš inspiraci?
Malese Jow: Díky! Inspirace je pro mě všude! Jen se snažím zůstat jaká jsem. Pokud je to pohodlé a cítím se v tom sebejistě, pak můžu vyrazit.

Taylor Magazine: Máš nějaké koníčky?
Malese Jow: Mnoho! Miluju zpívání a psaní písniček. Právě se učím hrát na kytaru. Taky miluju vaření a sportování.

Taylor Magazine: Ráda cestuješ, takže kdybys zítra mohla jet kamkoli, kam bys jela
Malese Jow: Rozhodně bych chtěla jet do Nashville. Ještě jsem tam nebyla!

Taylor Magazine: Jsi docela přítomná na sociálních médiích. Jak moc je pro tebe důležité udržovat kontakt se svými fanoušky a jaká je tvá oblíbená sociální síť?
Malese Jow: Je to velmi důležité. Miluju to, že se s nimi můžu spojit přímo, nehledě na to, kde jsou. Je to fascinující a častokrát to nemůžu pochopit! Můj oblíbený je teď Instagram. Fotky jsou víc než tisíc slov.

Taylor Magazine: Řekni nám něco, co o tobě nevíme. Může to být tak náhodné, jak jen chceš!
Malese Jow: Jsem posedlá pořady o vaření!

Taylor Magazine: Co od tebe v příštích měsících můžeme čekat?
Malese Jow: Uvidíte mě v několika pořadech. The Flash, NCIS: LA (Námořní vyšetřovací služba L.A.), a v tom webovém seriálu. A jako vždy, neustále něco vařím, takže buďte na pozoru!

Taylor Magazine: Jsme zaměření na obsah, co je "Taylored For You", takže kdybys mohla vybrat jakékoli téma/námět/nápad, o kterém by ses ráda naučila víc, co by to bylo?
Malese Jow: Určitě hudba, moc ráda bych viděla víc o čemkoli spojeném s hudbou!

KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM © DAILY-MALESEJOW.BLOG.CZ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama