tattoos

17. listopadu 2015 v 21:30 | daily-malesejow.blog.cz
Od 24.12.2011 má Malese na vnitřní straně pravého zápěstí vytetovaný nápis Que Sera Sera, který je vlastně odkaz na písničku od Doris Day s názvem Que Sera, Sera (Whatever Will Be Will Be). Malese o svém tetování natočila celé video na YouTube, takže tady si ho můžete přehrát. Ve videu říká, že tenhle nápis/tuhle píseň vybrala kvůli jejímu textu, který je jejímu životu hodně blízký.
Dorisina písnička má tři sloky, v první je malá holčička a ptá se matky, co bude dělat až vyroste, jestli bude krásná, bohatá,... Její matka jí odpovídá následovně:
"Que sera, sera
whatever will be, will be
The future's not ours, to see
Que sera, sera
What will be, will be"
"Co bude, bude
cokoliv bude, bude
Budoucnost není naše, abychom ji viděli
Co bude, bude
cokoliv bude, bude"
Malese ve videu prozradila, že přesně tak byla vychovávána a přesně tak ji matka v životě vede.
V druhé sloce je z malé holčičky už starší slečna, která našla lásku svého života a tak se přítele zeptá, jestli budou mít duhy den za dnem. Jeho odpověď je stejná jako matčina v předchozí sloce.
Poslední sloka všechno uzavírá. Ze zamilované slečny je matka dětí, které se jí ptají na to stejné, na co se ptala ona sama v první sloce, její odpověď je opět stejná a vytváří se tak koloběh.
Tohle tetování má ale pro Malese i zvláštní osobní význam. Ve videu prozradila, že když byla mladší, její babička umřela na alzheimera. Se svou babičkou si byla Mal hrozně blízká, prý byla jejím velkým fanouškem a bez ní by nebyla tam kde je dnes, herečkou a zpěvačkou. Bohužel její babička měla nemoc alzheimera opravdu silnou, a tak obvykle Malese, její bratry, sestru a dokonce matku nepoznávala. Tím zvláštnější je, že pokaždé, když Malese přišla k její babičce do obýváku, vždycky si zpívala právě tuto píšničku a znala její text slovo od slova.
Od 15.12.2012. má další, druhé tetování. Jde o velký zdobený kříž na šíji/mezi lopatkami. V popisku k fotce s novým tetování na Instagramu se Malese zmínila o jedné kapitole z Bible, konkrétně Matouš 16:24: 'Tehdy řekl Ježíš svým učedníkům: "Kdo chce jít za mnou, zapři sám sebe, vezmi svůj kříž a následuj mne'. (zdroj: biblenet.cz)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama